DLH Global Sp. z o.o.

Powązkowska 44C
01-797 Warszawa
KRS 0000517569
REGON 147348982
NIP 5252591664
Wywodząca się z Danii Grupa DLH jest jednym z największych światowych dostawców drewna i produktów drewnopochodnych. DLH istnieje na polskim rynku od 1990 roku. Przez te 28 lat zdobyła pozycję lidera wśród dostawców drewna egzotycznego i krajowego. Dziś DLH Global Sp. z o.o. to zespół specjalistów – doświadczonych i dysponujących rozległą wiedzą na temat drewna oraz wytwarzanych z niego produktów. To także rozbudowana sieć sprzedaży na terenie całego kraju ułatwiająca wygodne dokonywanie zakupów i wybór z niezwykle szerokiej oferty.

Oferta dystrybutora:

Deska tarasowa modrzew oraz sosna i świerk
Deski tarasowe egzotyczne
Taras kompozytowy

Lenta Wood Composite

ul. Śląska 53 budynek B p. 308
81-304 Gdynia
NIP 6711744353
Lenta to nowa jakość na rynku materiałów do budowy tarasów, nowy innowacyjny produkt na rynku polskim. Jest to zespół z wieloletnim doświadczeniem w branży, nieustannie podnoszący swoje kwalifikacje w stosowaniu wysokich standardów obsługi klienta. Swoim odbiorcom proponują gotowe rozwiązania wraz z profesjonalną usługą doradczą oraz wspaniałym efektem końcowym w postaci przydomowego tarasu. Siedziba firmy oraz magazyn znajdują się w Rumi k/Gdyni.

Oferta dystrybutora:

Taras kompozytowy
Wybierz producenta

Pozostań z nami w kontakcie

Zastanawiasz się jakiego wybrać dystrybutora?Zadzwoń!

583 502 101

[email protected]

Klienci o PorownajTarasy.pl

Nie wiedziałem, na co zwrócić uwagę wybierając drewno na taras. Wypełniłem formularz i otrzymałem 3 oferty na 70 mkw tarasu z modrzewia. Mogłem je ze spokojem przeanalizować i omówić z żoną. Wybrałem firmę, która miała swoją ekipę montażystów. Zaoszczędziłem sporo czasu i pieniędzy, ponieważ nie musiałem jeździć po różnych dystrybutorach, dlatego z czystym sumieniem POLECAM!

Mateusz Śniady

Obecnie mieszkam i pracuję w Irlandii, ale w Polsce buduję dom. Nie mogłam osobiście pojechać i poszukać desek kompozytowych, na których mi zależało. Wiedziałam że chce antracytowe, szeroko ryflowane i na 20 metrowy taras. Wypełniłam formularz, po 48 godzinach miałam już 3 oferty od różnych dystrybutorów z okolicy mojej budowy. Dostałam też namiary na ekipy montażowe. WSZYSTKO ONLINE!

Iga Węgrzyniak

WSZYSTKO O.K. POLECAM!!!!!!! Cały proces w 3 krótkich krokach: Wypełniłem formularz, następnie były telefony od handlowców. Potwierdzili moje dane i gatunek drewna no i oczywiście ilość metrów kwadratowych potrzebnego materiału. Na końcu otrzymałem oferty. Nie byłem pewny, ale przekonałem się, że WARTO.

Adam

spersonalizowana oferta nawet od 5 producentów

Dzięki nam otrzymasz spersonalizowaną ofertę nawet od 5 dystrybutorów desek tarasowych. Pozwoli Ci to oszczędzić czas, pieniądze i sporo nerwów. Opieramy się tylko za zaufanych firmach z Twojego regionu. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług i najwyższy standard obsługi.

Sprawdź

Wypełnij formularz

a oddzwonimy w ciągu 24h

czytaj więcej »