DLH Global Sp. z o.o.

Powązkowska 44C
01-797 Warszawa
KRS 0000517569
REGON 147348982
NIP 5252591664
Wywodząca się z Danii Grupa DLH jest jednym z największych światowych dostawców drewna i produktów drewnopochodnych. DLH istnieje na polskim rynku od 1990 roku. Przez te 28 lat zdobyła pozycję lidera wśród dostawców drewna egzotycznego i krajowego. Dziś DLH Global Sp. z o.o. to zespół specjalistów – doświadczonych i dysponujących rozległą wiedzą na temat drewna oraz wytwarzanych z niego produktów. To także rozbudowana sieć sprzedaży na terenie całego kraju ułatwiająca wygodne dokonywanie zakupów i wybór z niezwykle szerokiej oferty.

Oferta dystrybutora:

Deska tarasowa modrzew oraz sosna i świerk
Deski tarasowe egzotyczne
Taras kompozytowy

Dobre Tarasy Marcin Wąsik

Kasztelańska 56
26-600 Radom
REGON 142481311
NIP 7962656090
Firmą, która działa na rynku już od kilku lat. Dobre Tarasy to nie tylko sprzedaż, ale i montaż kompozytowych systemów tarasowych. Firma tworzy profesjonalne, nowoczesne oraz stylowe tarasy. Różnorodność zastosowania produktów sprawia, że granice i możliwość, może określić jedynie pomysłowość i wyobraźnia Klienta. Produkty tej firmy idealnie nadają się na tarasy, balkony, pomosty, wykończenia basenów oraz na elewacje i ogrodzenia. W ofercie firmy znajdują się także profesjonalne systemy tarasowe z kompozytu firm: Gamrat, Twinson, UltraShield i inne. Dobre Tarasy gwarantują rzeczową, konkretną i miłą obsługę, doradztwo w kwestii doboru materiału oraz jego montażu, kompleksową ofertę - od wyliczenia materiału, poprzez jego zamówienie, transport oraz kontakt z firmami montażowymi i nadzór nad prawidłowym wykonaniem prac, inwestycji. Produkty zakupione w firmie Dobre Tarasy dostarczane są na terenie całej Polski. Usługa montażu obejmuje obszary m.in.: województwa mazowieckiego, świętokrzyskiego, lubelskie i łódzkiego.

Oferta dystrybutora:

Taras kompozytowy

Lenta Wood Composite

ul. Śląska 53 budynek B p. 308
81-304 Gdynia
NIP 6711744353
Lenta to nowa jakość na rynku materiałów do budowy tarasów, nowy innowacyjny produkt na rynku polskim. Jest to zespół z wieloletnim doświadczeniem w branży, nieustannie podnoszący swoje kwalifikacje w stosowaniu wysokich standardów obsługi klienta. Swoim odbiorcom proponują gotowe rozwiązania wraz z profesjonalną usługą doradczą oraz wspaniałym efektem końcowym w postaci przydomowego tarasu. Siedziba firmy oraz magazyn znajdują się w Rumi k/Gdyni.

Oferta dystrybutora:

Taras kompozytowy

Jurajskie Centrum Budownictwa Jednorodzinnego "Domek na Jurze" Marta Granicka-Połcik

Goszczyńskiego
42-217 Częstochowa
REGON 243206377
NIP 8161231105
Podstawowa działalność firmy Jurajskie Centrum Budownictwa Jednorodzinnego "Domek na Jurze" związana jest głównie z wykonawstwem podłóg drewnianych i laminowanych, tarasów i elewacji, domków drewnianych letniskowych oraz z wyposażeniem ogrodów. Tarasy kompozytowe i drewniane zajmują szczególne miejsce w ofercie firmy. Swoim klientom firma proponuje ciekawe systemy tarasowe, których są bezpośrednim importerem i przedstawicielem na Polskę - takie jak: tarasy kompozytowe z desek i legarów o pełnym przekroju Megawood i torroTIMBER, ekskluzywne tarasy z drzew egzotycznych Vetedy Softline, podpory regulowane Solidor i Buzon oraz system niewidocznego montażu desek tarasowych Hapax. Siedziba firmy znajduje się w Częstochowie, ale prace związane z tarasami drewnianymi i kompozytowymi wykonywane są na terenie całego kraju.

Oferta dystrybutora:

Taras kompozytowy
Deska tarasowa modrzew oraz sosna i świerk
Deski tarasowe egzotyczne